Взрослая социальная сеть
Текстовая версия форума
Знакомства для секса Регистрация


Wiadomości po polsku

Текстовая версия форума: Польша, Чехия, Болгария, Словакия, РумынияПолная версия топика:
Wiadomości po polsku -> Польша, Чехия, Болгария, Словакия, Румыния


Страницы: [1]

Beautiful Stranger
Чтобы все были в курсе того, что происходит в Польше, я решил запустить новостной топик.
Beautiful Stranger
Krakow

Na 2006 rok przypada setna rocznica urodzin Dymitra Szostakowicza. Z tej okazji krakowska Akademia Muzyczna organizuje seminarium naukowe "Dymitr Szostakowicz - 24 Preludia i fugi op. 87". Studenci klasy fortepianu profesora Andrzeja Pikula wykonają w całości to niezwykłe dzieło. Koncerty odbędą się w środę i czwartek we Floriance (ul. Basztowa 8, godz. 18), a poprzedzą je profesorskie wykłady i referaty (środa, godz. 11). »

По случаю празднования столетнего юбилея Дмирия Шостаковича Краковская Музыкальная Академия организует научный семинар "Дм. Шостакович - 24 Прелюдия и фуги оп. 87" Концерт обещан быть в среду и четверг, а перед этим будут профессорские доклады и рефераты.
Beautiful Stranger
Zaginęła jedna z ksiąg wejść do hotelu poselskiego. Zadaniem prokuratora krajowego Janusza Kaczmarka może to utrudnić dochodzenie w sprawie seksafery w Samoobronie.
Prokurator Kaczmarek zaznaczył jednak w Programie Trzecim Polskiego Radia, że księga wejść z marca, która zaginęła, nie będzie decydującym dokumentem w śledztwie. Prokuratorzy stwierdzili bowiem, że wiele osób wchodziło do hotelu poselskiego nie wpisując się do księgi. Wszystkie księgi wejść i wyjść zatrzymano do sprawdzenia.
Prokurator Krajowy nie chciał powiedzieć, czy dotychczasowe ustalenia potwierdzają wersję wydarzeń, podaną przez Anetę Krawczyk. Wyjaśnił, że cały czas trwa analiza zeznań świadków i dokumentów. Prokurator dodał, że przesłuchani zostaną też posłowie Samoobrony, Stanisław Łyżwiński i Andrzej Lepper, ale nie wiadomo, kiedy do tego dojdzie.
Janusz Kaczmarek powiedział, że już jutro będzie można przeprowadzić badanie ojcostwa, które ma wykazać, czy ojcem trzeciego dziecka Anety Krawczyk jest poseł Stanisława Łyżwińskiego. Wyniki badanie mogą być znane w ciągu 3 dni.

EndryX
Не знал куда писать, то пишу сюда....
Всех поляков поздравляю с победой!!!! Евро 2012 теперь у нас и вас.... drinks_cheers.gif
reflux
QUOTE (EndryX @ 19.04.2007 - время: 11:57)
Не знал куда писать, то пишу сюда....
Всех поляков поздравляю с победой!!!! Евро 2012 теперь у нас и вас.... drinks_cheers.gif

yahoo.gif

я рад за евро, конечно
только бы блин успеть бы всякого понастроить и будет drinks_cheers.gif

Страницы: [1]

Польша, Чехия, Болгария, Словакия, Румыния -> Wiadomości po polsku

Frank Casino Club